Braukšana ar sniega kvadraciklu

Tikpat aizraujoša kā slēpošana aiz sniega kvadracikla ir braukšana ar pašu sniega kvadraciklu. Piesnigušie Latgales lauki, pakalni un meži, kā arī gludie ezeri ir kā radīti, lai pa tiem vizinātos ar sniega kvadraciklu. Dažākārt ir grūti noticēt kādus šķēršļus var pārvarēt šis braucamais, jo pat visdziļākās sniega kupenas un visstāvākās pakalnu nogāzes tam nav bijušas šķērslis. Sniega kvadracikls ir aprīkots ar 4 kāpurķēdēm, kuras tiek uzmontētas riteņu vietā, kas nodrošina lielisku braukšanu ziemas apstākļos. Vienlaikus ar kvadraciklu var braukt arī 2 personas, kas šo piedzīvojumu padara vēl aizraujošāku.

Ar sniega kvadraciklu ir iespējams doties arī garākos pārbraucienos – apmeklēt Saules kalnu, kas ir 9 km attālumā no brīvdienu mājas & SPA “Laimavoti”, vai doties uz leģendām un dažādiem nostāstiem apvīto Valnezeru, vai vienkārši paceļot pa aizsalušajiem tuvējiem ezeriem.

Cena par sniega kvadracikla nomu: 65 EUR stundā ieskaitot degvielu, speciālos ziemas braukšanai piemērotos tērpus un ķiveres.