Transporta pakalpojumi

Transporta pakalpojumi.

 

Viesiem tiek piedāvāti dažādi transporta veidi, lai no Rīgas vai kādas citas vietas nokļūt  brīvdienu mājā & SPA “Laimavoti” vai jebkurā citā vietā Baltijā, kā arī doties ekskursijās.

Viesu rīcībā ir divas komforta klases apvidus automašīnas Land Rover Discovery 3 (2008. izlaiduma gads) un Range Rover  (2015. izlaiduma gads.). Brauciens no Rīgas robežas līdz viesu namam “Laimavoti” vidēji aizņem 3 līdz 4 stundas atkarībā no tā, vai pa ceļam vēl kaut kur tiek piestāts. Ceļojums no Rīgas līdz brīvdienu mājai & SPA”Laimavoti” parasti paiet ātri,  jo garš ceļa posms ved gar skaistās Daugavas krastu ar brīnišķīgiem dabas skatiem. Var braukt arī pa Daugavas kreiso krastu, kas ir īpaši gleznainais, un, pa kuru braucot, ceļš ir praktiski tukšs un ved cauri dažām nelielām skaistām apdzīvotām vietām, kas mijas ar lieliskiem dabas skatiem. Cena par automašīnas izmantošanu, ieskaitot samaksu šoferim un degvielas izmaksas attiecīgi : 250 EUR dienā par Land Rover Discovery 3 vai 400 EUR dienā par Range Rover.

Kā vēl viena iespēja kā var nokļūt brīvdienu mājā & SPA “Laimavoti” tiek piedāvāts aizraujošs lidojums ar četrvietīgu (pilots plus 3 pasažieru vietas) helikopteri Robinson R 44 Clipper 2, kuru pilotē Latvijas vispieredzējušākais pilots Vladimirs Vasiļjevs, kurš ar helikopteriem lido kopš 1974. gada, un kurš ir nolidojis vairāk kā 14 000 lidojuma stundas. Lidojums var sākties no Rīgas lidostas vai no vairākām vietām Rīgā, Jūrmalā, Rīgas rajonā, Ādažos vai no jebkuras vietas, kur helikopters var nolaisties un pret to neiebilst šīs vietas īpašnieks. No šīm vietām aptuveni stundas laikā viesi tiek atvizināti uz brīvdienu māju & SPA “Laimavoti”, kuram priekš helikoptera nosēšanās ir izveidots speciāls helikoptera nosēšanās laukums. Lidojums ar helikopteri Laimavotos ļauj nokļūt ne tikai ārāk, bet arī ir neaizmirstams piedzīvojums un iespēja no putna lidojuma izbaudīt tik ļoti skaisto Latvijas dabu. Cena par vienu lidojuma stundu: 500 EUR.

Visas augstāk minēto pakalpojumu cenas ir uzrādītas bez pievienotās vērtības nodokļa apmērā.

Ja dzīvošana brīvdienu mājā & SPA “Laimavoti” ir ilgāka par 2 naktīm, tad mēs saviem viesiem esam priecīgi piedāvat 10 % atlaidi. Tāpat ir iespējams vienoties par zināmām atlaidēm arī citiem piedāvātajiem pakalpojumiem, ja tos vēlas izmantot vairāk kā 6 viesi dienā.

Brīvdienu mājas & SPA “Laimavoti”  saimnieki ir pārliecināti, ka par visiem jautājumiem, lai kādi tie arī Laimavotu sakarā rastos, mēs ar saviem viesiem kopā atradīsim tiem piemērotus risinājumus.

Pateicībā, Mīlestībā un Cieņā,

Brīvdienu mājas & SPA “Laimavoti” saimnieki.