Apceļo Latgali

Apceļo Latgali.

 

            Brīvdienu māja & SPA “Laimavoti” atrodas vienā no Latgales un arī visas Latvijas gleznainākajiem novadiem - Krāslavas novadā, kurā vien atrodas 687 ezeri. Krāslavas novadam, kurš robežojas ar Krieviju un Baltkrieviju, cauri tek Daugava, Dubna un citas mazākas upītes. Novadā atrodas viens no Latvijas augstākajiem kalniem - Saules kalns, no kura virsotnes labā laikā var saskatīt 34 ezerus.

            Tikai 19 km attālumā no brīvdienu mājas & SPA “Laimavoti” atrodas Latvijas un arī visas Eiropas viena no galvenajām katoļu svētvietām - Aglonas bazilika, kura būvēta par godu Visusvētākajai jaunavai Marijai. Šajā Aglonas bazilikā atrodas īpaša svētbilde, kura spēj dziedināt cilvēku miesas un dvēseles.

            Tikai 12 km attālumā no brīvdienu mājas & SPA “Laimavoti” atrodas nostāstiem un leģendām apvītais Valnazars jeb Čertoks, kas ir neliels ovālas formas ezers mežā. Tā ūdens ir īpaši zilā nokrāsā, viskozs un sajūtu ziņā smagāks nekā ūdens citos ezeros, un tajā praktiski nav nekādas dzīvības.

            No brīvdienu mājas & SPA “Laimavoti” var doties ekskursijās arī uz citām Latgales pilsētām Daugavpili (70km), Dagdu (25km), Rēzekni (50km), Ludzu, kā arī apceļot daudzos dažādu konfesiju Latgales dievnamus. Cilvēki Latgalē ir ļoti laipni un atsaucīgi. Jūs it visur būsiet laipni gaidīti. Īstās Latgales lauku mājās jebkurš iebraucējs tiek uzņemts kā gaidīts viesis, kas tiek pabarots, padzirdīts un pēļos izguldīts.

            Latgale ir slavena arī ārpus Latvijas robežām ar saviem keramikas izstrādājumiem. Laimavotu tuvākā un tālākā apkārtnē var paviesoties pie izciliem latgaļu keramiķiem un pat piedalīties viņu darba procesā, kopīgi izgatavojot sev kādu māla izstrādājumu. Sīkāka informācija par Latgales apceļošanas iespējām un tūrisma maršrutiem pieejama dažādos ceļvežos un interneta vietnēs

http://www.latvia.travel/lv/latgale

http://visitlatgale.com/lv/

http://www.sirsnigi.lv/

http://www.latgale.lv/lv/culture/tourism

http://www.aglona.travel/