Siena guba

Siena guba. Brīvdienu māja & SPA “Laimavoti” vasarā saviem viesiem piedāvā ekskluzīvu nakšņošanas iespēju. Skaistā pakalnā, no kura paveras gleznains skats uz Cārmaņa ezeru, mazo dīķi, Laimavotu pļavām un mežiem, atrodas siena guba, kurā ir paslēpta ērta telts.

 

Tā ir vārdos neaprakstāma sajūta, kura rodas zvaigžņotā Latgales naktī - gulēt baltos palagos, smaržīgā sienā, zem siltas dūnu segas blakus mīļotajam cilvēkam un klausīties kā turpat blakus sisina sienāzis, kaut kur kokos dzied cikādes, tālumā mežā ūjina pūce, un, gaismiņai austot, sāk sanēt pļava un skanēt putnu dziesmas. Šādās naktīs, kā teiktu Mazais Princis, mēs redzam ar sirdi, un mums atveras šīs pasaules trauslais skaistums un nebeidzamā beznosacījumu Dieva Mīlestība, kurā viņš šo visu ir radījis arī priekš mums. Šādas naktis parasti paliek atmiņā uz mūžu.

 

Par iespēju nakšņot Laimavotu siena gubā sajūsmā ir arī bērni, kuriem šādi pavadīta nakts ir aizraujošs un neaizmirstams piedzīvojums, it īpaši, ja no rīta viņus nāk apraudzīt pats Stārķa kungs. Cena par nakšņošanu siena gubā 40 EUR par nakti, tai skaitā PVN 12% Pieejama vienīgi vasaras sezonā!