Par mums

Brīvdienu māja & SPA “Laimavoti”.

 

Brīvdienu māja & SPA “Laimavoti”  atrodas ļoti īpašā vietā.

Tā atrodas Eiropas Savienības tālākajā Austrumu punktā pie robežas ar Krieviju un Baltkrieviju – vietā, kur sastopas dažādas kultūras, dažādi laikmeti, dažādas pasaules. “Laimavoti” atrodas 250 km attālumā no Rīgas, vienā no Latvijas skaistākajiem novadiem - Latgalē, kas tiek dēvēta par Zilo ezeru zemi. No visiem Latvijas aptuveni 3000 ezeriem vairāk kā 2000 atrodas tieši Latgalē, un 687 no šiem ezeriem atrodas tieši Krāslavas novadā – vietā, kur atrodas brīvdienu māja & SPA “Laimavoti”. Ja virs Laimavotiem paceļas gaisā, tad vispakārt ir redzami vieni vienīgi ezeri, kuri ieskauj skaistos Latgales pakalnus, mežus un laukus, un Aglonas bazilikas sniegbaltie torņi, kas atrodas vien 20 km attālumā. Runājot par Latgali un Laimavotiem, prātā nāk kāda dzejnieka vārdi:

“Mums ticis viszilākais ezers un rudākais rudzu lauks,

Visbaltākā bērzu birze, vismelnākais rupjmaizes klaips.

Un tieši Latgalei ticis vissvētākais debesu jums,

Jo savu visskaistāko zemi Dievs ir dāvājis mums.”

Šādas ir sajūtas, kādas rodas Latgalē Laimavotos. Pats šīs vietas nosaukums ļoti precīzi izsaka tās būtību – vieta, kur dvēsele var attīrīties no laicīgām, pasaulīgām lietām, pacelties spārnos un justies laimīga. Šī ir īpaša vieta, kurā atveras vārti uz citu pasauli - uz vietu, kur mīt mūsu Mīlestība, kur tā sanāk vienuviet un, radīdama, svin savu eksistenci. Šādās vietās kā Laimavoti arī sākas mūsu iekšējais Ceļojums uz Mājām – sirds ceļojums uz gala mērķi, kur jūtamies patiesi laimīgi.

Brīvdienu māja & SPA “Laimavoti” atrodas vairāk kā 20 ha lielā īpašumā uz pussalas, kuru ieskauj Cārmaņa ezers. Zināmā mērā šī ir pasaules mala, jo tālāk par Laimavotiem aizbraukt nekur nevar. Piebraucamais ceļš, kas speciāli tika būvēts, lai nokļūtu brīvdienu mājā & SPA “Laimavoti”, vien ir 1,5 km garšs. Mūsdienu pasaulē, kuru apdzīvo vairāk kā 6 miljardi iedzīvotāju, Laimavoti ir kā miera osta, kurā Mīlestības gaisotnē un augsta komforta apstākļos var neviena netraucēti baudīt savu mīļo un tuvo cilvēku sabiedrību vai pilnīgu klusumu un mieru, un, protams, Latgales dabas burvību.