Slēpošana ar distanču slēpēm (cross country)

Latgales sniegotie lauki un pakalni, aizsalušie ezeri un tīrais sniegs – tie kopā rada ideālus apstākļus pārgājieniem ar slēpēm vai distanču slēpošanai īpašā trasē. Brīvdienu mājas & SPA “Laimavoti” plašajā teritorijā sev piemērotus slēpošanas maršrutus varēs izvēlēties gan rūdīti distanču slēpotāji, gan bērni un iesācēji.

Slēpot var gan pa neskartu sniegu, gan arī pa speciālu slēpošanas sliedi, kuru izveido, izmantojot tam paredzētu tehniku. Ļoti iecienīts ir 4 km līdz 10 km pārgājiens pa aizsalušajiem tuvējiem ezeriem ar siltām pusdienām un tējas dzeršanu pārgājiena vidū, ko mēs varam sarūpēt kopā ar mūsu draugiem no viesu nama “Lejasmalas”. Ar vislielāko rūpību un Mīlestību pagatavota zivju zupiņa no tuvējā ezerā ķertām zivīm, kūpoši smaržīgi vietējie kartupelīši ar lauku sviestiņu vai biezpienu, smaržīga liepuziedu vai piparmētru tēja -  tieši tas, kas vajadzīgs lieliskai pašsajūtai pēc kārtīgas slēpošanas. Brīvdienu māja & SPA “Laimavoti” saviem viesiem nodrošina vajadzīgo slēpošanas inventāru (slēpes, nūjas, slēpošanas zābaki no 38. līdz 44. zābaku izmēriem.) Slēpošanas drēbes mūsu viesiem būtu jāpaņem līdzi pašiem.

Cena par slēpošanas inventāra nomu: 14 EUR no personas. Pārgājiena organizēšana ar inventāra nomu, pavadošo gidu un pusdienām izmaksā 35 EUR no personas.

Ja viesim ir līdzi savs inventārs, tad slēpošana Laimavotu trasēs savā nodabā, protams, ir bez maksas.