Pārgājieni ar velosipēdiem

Brīvdienu māja & SPA “Laimavoti” saviem viesiem ar prieku piedāvā organizēt aizraujošus pārgājienus ar velosipēdiem pa skaistajām Latgales dabas takām. Viens no šādiem velo maršrutiem ir no Krāslavas līdz Naujienai gar Daugavu pa Daugavas loku dabas parku. Kopējais tā garums ir 48km, bet atkarībā no dalībnieku vēlmēm to var gan saīsināt, gan arī pagarināt. Šo gleznaino velo maršrutu pirms vairākiem gadiem izveidoja a/s “Latvijas valsts meži”. Velo pārgājiena laikā ir iespējams vērot gan skaistos Daugavas loku dabas skatus, gan piestāt senos pilskalnos, gan apmeklēt dažādus kultūras un vēstures pieminekļus. Pārgājiena laikā mēs nodrošinām pavadošo automašīnu ar dzērieniem un uzkodām, kā arī pārgājiena dalībnieku un velosipēdu transfēru uz maršruta sākuma vietu un atpakaļ.

Cena par dalību šādā pārgājienā ir 60 EUR no personas, ieskaitot velosipēda nomu un visus iepriekš minētos pakalpojumus.

Ja pārgājienā ar velosipēdiem piedalās mazāk par 4 cilvēkiem, tad Laimavotu viesiem jārēķinās ar iespējamu papildus piemaksu par transportēšanas pakalpojumiem.